Domaći nogometdvaput vodili

Ništa od nastupa na svjetskom futsal prvenstvu: Hrvati eliminirani u nevjerojatnoj drami nakon izvođenja šesteraca

10. studenog 2020. - 20:30

U nevjerojatnoj drami, tek poslije produžetaka i izvođenja šesteraca hrvatska reprezentacija u futsalu ostala je bez plasmana na Svjetsko prvenstvo. U uzvratnoj utakmici dodatnih kvalifikacija protiv Češke u Brnu nakon 40 minuta rezultat je bio isti kao u Zadru, 2:2, iako je Hrvatska dva puta vodila, a golova nije bilo ni u dva puta po pet minuta produžetaka.

Uslijedio je pravi triler u raspucavanju šestercima. U četvrtoj seriji Primić je obranio Zarubi i ponudio Kanjuhu šut za Svjetsko prvenstvo. Međutim domaći vratar Vahala je tada ušao u trans. Obranio je prvo Kanjuhu, onda i Horvatu, pa su Česi dobili meč-loptu, no tada se nama ukazao Luketin i obranio Krivaneku. Ipak, Vahala je skinuo i treći šesterac Matoševiću, a novu priliku za prolaz Češke realizirao je Vokoun. Kakva šteta...

18. travanj 2024 21:41