Domaći nogometeuropska liga

Mamić: Sjajno je što ćemo završiti natjecanje u skupini na prvom mjestu, to je uspjeh i financijski i sportski

4. prosinca 2020. - 07:47

Čekali su "Modri" gotovo pola stoljeća da izbore proljeće u Europi, a onda su to napravili drugi put u tri sezone.

Nogometaši Dinama osigurali su "europsko proljeće" nakon što su u susretu 5. kola K skupine Europske lige u Rotterdamu pobijedili Feyenoord sa 2-0 i kolo prije kraja natjecanja po skupinama potvrdili prvo mjesto.

Strijelci za Dinamo bili su Bruno Petković iz kaznenog udarca u petoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena i Lovro Majer u 52. minuti.

"Čestitam momčadi na sjajnoj igri i velikoj pobjedi. Odigrali smo od prve do zadnje minute jako dobru utakmicu i svih 90 minuta smo kontrolirali stanje ne terenu. Zasluženo smo pobijedili, igrači su zaslužili ovaj rezultat svojom igrom, svojim htijenjem i strašću," kazao je Zoran Mamić na novinarskoj konferenciji nakon ut...

16. travanj 2024 17:59