Lokomotiva remizirala u Koprivnici i ispustila drugu poziciju na tablici

12. srpnja 2020. - 20:56

U susretu 34. kola Prve HNL Slaven Belupo i Lokomotiva su u Koprivnici odigrali 1-1, a tim rezultatom je Lokomotiva pala na treće mjesto s bodom zaostatka za Osijekom dva kola prije kraja.

Pogodak za domaćine postigao je Slavko Bogojević u 63. minuti, a izjednačio je Marko Tolić deset minuta kasnije.

Iznenađujući rezultat u Koprivnici najviše je razveselio Osijek. Momčad trenera Ivice Kuleševića sada je druga na ljestvici, s bodom više, a u posljednjem kolu doma dočekuje Lokomotivu. Podsjetimo, iduće sezone osim prvaka Dinama u kvalifikacijama Lige prvaka igrat će drugoplasirana momčad.

Lokomotiva je već u drugoj minuti imala veliku priliku, no Cokaj je pucao pored gola. U sedmoj minuti je zaprijetio Tolić s dvadesetak metara, ali je vratar Ježina obranio.