Domaći nogometdvostruki strijelac

Kovačić: Moje vrijeme tek dolazi. Nadam se da nećemo čekati toliko dugo do mog sljedećeg pogotka

18. studenog 2020. - 16:18

"Moje vrijeme tek dolazi, uvjeren sam da ću puno dati reprezentaciji", kazao je nakon poraza od Portugala (2-3) u Ligi nacija dvostruki strijelac Mateo Kovačić.

Kovačić je u 29. minuti postigao gol za 1-0, u 65. minuti je pogodio za 2-2, a te golove je zabio nakon čak 1990 dana poslije svog prvijenca za "Vatrene" u prijateljskom susretu s Gibraltarom 7. lipnja 2015. godine.

“Nadam se da nećemo čekati toliko dugo do mog sljedećeg pogotka. Na žalost, nisam puno zabijao za reprezentaciju i, da budem maksimalno iskren prema sebi i drugima, nisam odigrao svoje najbolje utakmice za Hrvatsku. Međutim, moje vrijeme tek dolazi, uvjeren sam da ću puno dati reprezentaciji. Naravno da svaki put dajem sve od sebe, tako je bilo i protiv Portugala, drago mi je da se ovaj put to isplatilo. Iako…...

20. travanj 2024 14:56