Domaći nogometosigurali europu

Jedini Hrvat u srpskoj ligi osvojio Kup: rođeni Splićanin Stipe Bralić u dresu Vojvodine slavio u finalu protiv Partizana

Piše Miljenko Karačić/SN
24. lipnja 2020. - 23:12

I u našem susjedstvu nogomet je prožet pandemijom koronavirusa. U Srbiji je Super liga završena po skraćenom formatu. Novi prvak je Crvena zvezda (78 bodova) ispred Partizana (64). Treće mjesto osvojila je Vojvodina sa 62 boda.- pišu Sportske novosti

Novosađani su danas u drami penala osvojili Kup Srbije protiv Partizana (4-2) na stadionu Čair u Nišu. Akter finalne utakmice bio je i Splićanin Slavko Bralić, pouzdani stoper Vojvodine. Bralić je jedini nogometaš iz Hrvatske koji igra u Super ligi Srbije.

- Prije pet dana igrali smo protiv Partizana zadnju prvenstvenu utakmicu i pobijedili 1:0. Istina, Partizan je odmarao neke igrače, ali mi gledamo sebe i budemo li ponovili pristup s prošle utakmice, mislim da imamo dobre izglede - javio nam se Bralić uoči finala.