Domaći nogometpreviše grešaka

Izbornik Dalić dobro detektirao najveći problem: Ovo me sad već brine, pa svaki prelazak preko centra je gol

11. studenog 2020. - 21:32

Bio je to dvoboj u kojem su Turci vodili 1-0 i 2-1, Hrvatska je potom okrenula rezultat u svoju korist, ali je na koncu završilo 3-3.

Turska je povela u 23. minuti golom Cenka Tosuna iz jedanaesterca, izjednačio je Ante Budimir u 32. minuti, no domaćin je do kraja poluvremena zabio još jedan gol, a strijelac je bio Deniz Turuc u 41. minuti.

Hrvatska je vrlo brzo u nastavku okrenula rezultat, za 2-2 zabio je Mario Pašalić u 54. minuti, a samo dvije minute kasnije Josip Brekalo je glavom pogodio za prvo hrvatsko vodstvo na utakmici. Nažalost, u 58. minuti je Cengiz Under pogodio za 3-3.

"Opet se ponavlja jedna stvar, olako i prelako primamo golove i to me jako zabrinjava. Utakmica je poslužila svrsi, vidio sam što sam htio vidjeti, ali olako primamo golove i to me jako brine. I...

18. travanj 2024 18:32