Gorica uspjela preokrenuti rezultat protiv Istre: četvrtom pobjedom u posljednjih pet utakmica Turopoljci se učvrstili na trećem mjestu

28. veljače 2021. - 17:42

U susretu 23. kola Prve HNL Gorica je pobijedila Istru 1961 sa 2-1 okrenuvši rezultat u drugom poluvremenu.

Bila je to četvrta pobjeda Gorice u posljednjih pet kola, te sedmi poraz Puljana u zadnjih osam kola.

Gosti su već u drugoj minuti mogli do vodstva, no Navarro je pogodio stativu. U 24. minuti zaprijetio je Špoljarić, a samo minutu kasnije Istra je posve zasluženo povela, a zabio je Hassane Bande.

Domaćin je najbliže pogotku u prvom poluvremenu bio u 35. minuti kada je Steenvorden pogodio vratnicu. U nastavku susreta Gorica je zaigrala daleko bolje i uspjela je okrenuti zaostatak.

Rezultat je izjednačila u 50. minuti golom Kristijana Lovrića kojem je to bio 15. pogodak ove sezone. Domaćin je okrenuo rezultat u 73. minuti kada je Mudrinski zabio glavom na asistenciju...

19. travanj 2024 13:25