Domaći nogometrabuzinovo sunce

Gorica je pobjedom nad Lokomotivom izborila četvrtfinala Kupa: otpor slomili u pet minuta pogocima Lovrića i Dieyea

7. prosinca 2020. - 19:18

U osmini finala Kupa Hrvatske Gorica je u ponedjeljka na svom stadionu svladala Lokomotivu 3-1 i plasirala se u četvrtfinale.

U prvom poluvremenu dominira domaća momčad, no bez udarca prema golu. Gorica dolazi do prve prave prilike u 20. minuti susreta kada je nakon ubačaja Doke s 20-ak metara od gola Hrvoje Babec zapucao na gol, no Hendija je obranio.

Gorica u vodstvo dolazi u 30. minuti, a strijelac je Josip Mitrović. Nakon što je Kristijan Lovrić osvojio loptu na 30-ak metara od gola Lokomotive s lijeve je strane ubacio u kazneni prostor a Mitrović zabija za vodstvo s pet metara.

Lokomotiva u 37,. minuti ima priliku za izjednačenje, Karačić je ubacio s desne strane u kazneni prostor, Aliyu puca, ali Kahlina brani.

Na početku drugog poluvremena Lokomotiva odmah ima priliku za ...

24. travanj 2024 22:37