Dion Drena Beljo donio zlatne bodove Puljanima iz Zagreba

27. rujna 2021. - 20:09

U posljednjoj utakmici 10. kola Prve HNL u ponedjeljak je Istra 1961 u Kranjčevićevoj svladala Hrvatskog dragovoljca sa 1-0, a pobjednički pogodak zabio je Diona Drena Beljo u 20. minuti.

Gosti su prvi zaprijetili, u 3. minuti Serderov je pokušao sa 20 metara, ali vratar Šubarić brani.

Istra je povela u 20. minuti. Nakon prodora Mlinara po lijevom boku lopta je došla do Serderova, koji je ubacio za Diona Drena Belju, a on iz blizine zabija.

Gosti su u prvom poluvremenu kontrolirali igru i domaćini nisu uspijevali doći do situacija iz kojih bi ugrozili vrata Dragovoljca.  Najbolju situaciju da ugroze vrata gostiju Hrvatski dragovoljac je imao u 44. minuti iz prekida sa vrha 16-erca, ali udarac Pasaričeka nije bio precizan.

U drugom poluvremenu Istra nije bila tako nap...

23. travanj 2024 15:43