Domaći nogometsupersport HNL

Dinamo nije napravio veliki korak prema tituli, u Maksimiru je odigrao neodlučeno s Osijekom

5. ožujka 2023. - 20:35

U posljednjem susretu 24. kola SuperSport HNL-a Dinamo i Osijek su pred 5.100 gledatelja na stadionu Maksimir odigrali 1-1.

Gosti su poveli u 55. minuti golom Ramona Miereza, a izjednačio je Bruno Petković sedam minuta kasnije.

Dinamo je ovim rezultatom povećao prednost na ljestvici, sada ima 12 bodova više od Hajduka, dok je Osijek, pod vodstvom novog trenera Borimira Perkovića, osvojio važan bod na neugodnom gostovanju.

Prvo uzbuđenje na utakmici dogodilo se u 11. minuti, kada je Dario Špikić nakon ubacivanja Brune Petković svladao Marka Malenicu, ali je pomoćni sudac podigao zastavicu i označio zaleđe.

U 27. minuti je ponovo poništen gol Špikiću. Nakon ubačaja iz kornera Josip Mišić je vratio na drugu stativu, a Špikić glavom zabio u gol. Međutim, još jednom je bio u za...

20. travanj 2024 03:05