Bivši igrač Hajduka donio pobjedu Goričanima u Koprivnici

5. studenog 2021. - 20:09

U prvoj utakmici 15. kola Prve HNL Gorica je kao gost svladala Slaven Belupo sa 2-1 (1-1).

Domaće je u vodstvo doveo Marin Laušić (43), no gosti su preokrenuli s dva pogotka glavom Anthonyja Kalika (45, 62).

Slaven je do prednosti stigao uz veliku dozu sreće, Laušić je u 43. minuti prihvatio loptu na rubu kaznenog prostora, ušao u gostujući 16-erac i zatim okružen trojicom igrača Gorice uputio udarac. Lopta se odbila od jednog igrača u bloku i završila u mreži.

No, samo dvije minute potom slavljenik Kalik, koji je u petak napunio 24 godine, poravnao je na 1-1 preusmjerivši glavom s pet metara ubačaj Fruka iz kuta u mrežu.

Potpuni preokret dogodio se u 62. minuti, Keita je pobjegao domaćoj obrani po lijevom krilu i uputio ubačaj na koji je u punom trku natrčao Kalik i još jed...

25. travanj 2024 07:20