StoryEditor
ŽupanijaU 24 SATA

Dvije su osobe u županiji oboljele od korone - jedna u Šibeniku, druga u Vodicama

Piše Zdravko Pilić
18. listopada 2020. - 12:37
Sibenik, 021020. Na fotografiji: Uzimanje briseva za testiranje na Covid-19.Nikolina Vukovic Stipanicev/Cropix

Na području Šibensko-kninske županije u protekla 24 sata dvije su osobe oboljele od COVID-19 infekcije – jedna s prebivalištem u Šibeniku, a druga u Vodicama. Iz Stožera CZ Šibensko – kninske županije navode i kako su još dvije osobe iz naše županije pozitivne na SARS-CoV-2 virus, ali trenutno borave na području druge županije gdje su epidemiološki obrađene i nisu ostvarile kontakte u našoj županiji.
– Trenutno je 46 aktivnih slučajeva oboljenja od COVID-19 infekcije. Dvije osobe se liječe na odjelu infektologije šibenske bolnice. Ostali imaju blaže kliničke simptome i nalaze se u samoizolaciji. U posljednja 24 sata uzorkovano je 21 uzoraka za testiranje na SARS-CoV-2 virus. Pod mjerama zdravstvenog nadzora i samoizolacije trenutno je 178 osoba. - navode iz županijskog Stožera.

Izdvojeno

18. listopad 2020 12:37