U Cinestar kinu u centru Dalmare u Šibeniku večeras se održava svjetska premijera dugometražnog igranog filma „Dražen” redatelja Danila Šerbedžije te autora projekta i producenata Ljube Zdjelarevića i Ivora Šibera.
Fascinantna priča o košarkaškom Mozartu koji je svojom igrom osvojio ne samo Hrvatsku i Europu, nego i SAD, jedno je od najiščekivanijih filmskih ostvarenja ove godine. Stoga ni ne čudi što je svih pet kino dvorana bilo ispunjeno do posljednjeg mjesta.
Ivana i Mile Kekin, Perica Bukić, Josip Pavić, Nina Obuljen Koržinek, Biserka Petrović, Rade Šerbedžija tek su neka od imena, uz veliku glumačku ekipu, koje smo ulovili na premijeri filma o jednom od najvećih košarkaša u povijesti. Djelić atmosfere s crvenog tepiha pogledajte u velikoj fotogaleriji u nastavku.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....