Hrvatska i svijetIDEMO VATRENI

SP Katar: Hrvatska - Maroko 2-1 (poluvrijeme), Oršić zabio za vodstvo

Piše HINA
17. prosinca 2022. - 16:53
Doha, Katar, 171222. Medjunarodni stadion Khalifa. FIFA Svjetsko prvenstvo Katar 2022. Utakmica za trece mjesto Hrvatska - Maroko. Na fotografiji: Yamiq, Dari, Marko Livaja.Tom Dubravec/Cropix/Cropix

Nakon prvog poluvremena utakmice za treće mjesto na SP u Katru između Hrvatske i Maroka rezultat je 2-1 za Hrvatsku.
Hrvatska je povela udarcem glavom Joška Gvardiola na dodavanje Ivana Perišića u 7. minuti, a izjednačio je Achraf Dari (9). U 42. minuti Vatreni opet vode nakon preciznog udarca Mislava Oršića.
HRVATSKA - MAROKO 2-1 (poluvrijeme)
Strijelci:1-0 Gvardiol (7), 1-1 Dari (9), 2-1 Oršić (42)
Pred 46.000 gledatelja na stadionu Khalifa sudi Al Jassim iz Katra.
HRVATSKA: Livaković - Stanišić, Šutalo, Gvardiol, Perišić - Modrić, Kovačić - Majer, Kramarić, Oršić - Livaja
MAROKO: Bono - Hakimi, Dari, El Yamiq, Attiat-Allah - Amrabat, Sabiri - Ziyech, El Khannous, Boufal - En-Nesyri

15. travanj 2024 17:02