Ostalobrdske utrke

Rogozničani se vraćaju s Malačke s novim peharima i medaljama, vodeći su u ukupnom poretku u prvenstvu povijesnih vozila

Piše Vedrana Stočić
21. lipnja 2022. - 17:54

Nakon odrađene brdske auto utrke 25. nagrada Malačke SV. DUJAM vozači Auto Karting kluba Rogoznica ponovno se kući vraćaju s ovojenim peharima i medaljama.

U poretku klubova za brdsko prvenstvo povijesnih vozila zauzeli su prvo mjesto, a medalje su osvojili i pojedinačno. Ivan Mandušić osvojio je  drugo mjesto klasa P-3i i  drugo mjesto u ukupnom poretku. Andro Šimunić bio je prvi u klasi P-2, Božidar Matijaš osvojio je prvo mjesto klasaP-1, Adis Abdić bio je treći u klasi P-3, baš kao i Luka Mudražija u klasa 6-A. Iduća utrka 28. nagrada Stubičkih Toplica vozi se 2. i 3. srpnja.

U AKK Rogoznica ponosni su na svoje brojne brojne nagrade na brdskim, auto slalom i kronometar utrkama. Skup je to sport u kojeg zaljubljenici u povijesna, ali moderna trkačka vozila ulažu svoje vrijeme i novac. Klub ima 40 članova od toga 20 vozača i veliku potporu lokalne zajednice.

Inače, u poretku klubova za brdsko prvenstvo povijesnih vozila zauzeli su prvo mjesto.

25. travanj 2024 07:58