Ostalopune ruke odličja

Mladi karataši i karatašice Šibenika 1066 osvojili 12 medalja na Prvenstvu Hrvatske! Roko Županović i Mare Mileta zlatni

Piše Šibenski.hr
17. listopada 2022. - 14:52

Tijekom 15. i 16. listopada u Jastrebarskom je održano Prvenstvo Hrvatske u karateu za mlađe uzraste, a Karate klub Šibenik 1066 ove godine ima čak 12 državnih medalja!

Među osvajačima medalja posebno uspješni su bili Roko Županović i Mare Mileta koji su se i ove godine potvrdili kao najbolji hrvatski karatisti u svom uzrastu i osvojili najsjajnije odličje.

Finale su odradili Leon Gončin, Matija Labor, Mia Makarin, Frane Bralić i Lana Šuša i osvojenim srebrom ostali tek korak do zlata.

Uz njih su na pobjedničkom postolju bili Nino Čala, Delara Petrinšak, Marko Bulat, Antea Mileta i Klara Lakoš koji su ove godine osvojili broncu.

25. travanj 2024 13:07