Ostalomiting ‘sv. patrik‘

Kadeti šibenskog ‘Mora‘ isplivali izvrsne rezultate: Mislav Badurina najbolji, Mate Džepina treći

Piše K. G.
18. ožujka 2024. - 11:33

Proteklog vikenda je u Zagrebu, na Utrinama, održan plivački miting „sv. Patrik“. U subotnjem djelu programa u konkurenciji od preko 400 plivača kadetskog i mlađe kadetskog uzrasta, plivački klub „More“ predstavljali su: Mislav Badurina, Vice Cvitan, Mate Džepina, Vice Klarić. Laura Petričić i Petar Stegić.

U najmlađoj, kategoriji C, najuspješniji su bili Mislav Badurina i Mate Džepina, s isplivanim izvrsnim rezultatima.

Mislav Badurina je osvojio zlatnu medalju u disciplini 50 metara prsno i dvije brončane medalje u disciplinama 50 metara leđno i 50 metara slobodno.

Mislav Badurina pojedinačno je osvojio prvo mjesto

Privatni album

Mate Džepina osvojio je zlatnu medalju u disciplini 50 metara slobodno i dvije srebrne medalje u disciplinama 50 metara delfin i 50 metara leđno.

Za nagradu u ukupnom poretku natjecatelja zbrajala su se vremena otplivanih utrka na 50 metara u sve četiri tehnike plivanja.

Zbrojem je pehar za prvo mjesto u ukupnom poretku osvojio Mislav Badurina, a za treće mjesto Mate Džepina.

- Čestitke svim našim natjecateljima, na dobrim rezultatima i sportskoj borbi- poručili su iz šibenskog PK ‘More‘.

27. travanj 2024 18:22