Ostalokickboxing

Dobar rezultat za početnike: šibenski borci osvojili četiri medalje na prvenstvu Hrvatske

Piše Šibenski.hr
25. travnja 2023. - 08:51
Članovi šibenskog ‘Petra Krešimira IV‘ osvojili četiri medaljena prvenstvu HrvatskePrivatni album

U Opatiji je u subotu održano Prvenstvo Hrvatske u kickboxingu u disciplinama lowkick za juniore i seniore i light contact za starije kadete.

Iz šibenskog kluba ‘Petar Krešimir IV‘ nastupilo je pet juniora u lowkicku koji su osvojili četiri medalje i to jednu srebrnu i tri brončane.

Ivan Brčić osvojio je srebrnu medalju u kategoriji do 81 kg,

Lukas Bačelić broncu do 63,5 kg, Nikola Vujević broncu do 81 kg i Ivano Jurić broncu u superteškoj kategoriji preko 91 kg.

Roko Juras izgubio je u osmini finala do 71 kg.

- To je dobar rezultat s obzirom da su svi još uvijek početnici i da nemaju borbenog iskustva koje je potrebno za osvojiti prvenstvo države.

Na idućem natjecanju, PH u fullcontactu koje će se održati u Osijeku 3. lipnja bit ćemo još bolji, spremniji i iskusniji- kazao je Joško Sunara, trener u KBK ‘Petar Krešimir IV‘.

27. travanj 2024 00:12