NogometHrvatski kup

Šibenik u Poreču stigao do prve pobjede nakon dva i pol mjeseca: Delić i Marasović slomili čvrste domaćine

Piše Šibenski.hr
18. listopada 2022. - 17:10

Nogometaši Šibenika prekinuli su post dug više od dva i pol mjeseca te se u Poreču konačno osladili pobjedom.

U šesnaestini finala Hrvatskog kupa Narančasti su svladali niželigaša Jadrana rezultatom 2:1.

Do prve pobjede pod palicom novog trenera Maria Cvitanovića Šibenik je stigao golovima Delića i Marasovića u 24. i 72. minuti, dok je domaćin poveo golom Lepinjice u 11. minuti. U 84. minuti Jadran je ostao s igračem manje, jer je drugi žuti katon dobio Šverko.

U osmini finala Kupa Šibenik će odmjeriti snage s Goricom na Šubićevcu 9. studenoga.

Sastav Šibenika (4-2-3-1): Đaković- Pajić (od 87. Rom), M. Matić, B. Matić, Arai- Kreković (od 60. Mesa), Skorup, Rak (od 87. Čop)- Špeljak (od 42. Čanadi), Marasović (od 60. Salomon),Kreković (od 60. Mesa)- Delić.

25. travanj 2024 02:22