Nogometprijateljska utakmica

Šibenik remizirao protiv Zrinjskog iz Mostara. Zabio Krolo, zaigrala četvorica juniora

Piše Šibenski.hr
25. ožujka 2023. - 16:05

Nogometaši Šibenika odigrali su neodlučeno (1:1) protiv Zrinjskog iz Mostara u prijateljskoj utakmici u Sinju. Mostraci su poveli golom Ćuže u 33. minuti, a remi Narančastima donio je Krolo pogotkom u 80. minuti.

Inače, Šibenčani su u Sinju igrali bez velikog broja prvotimaca (Dolček, Kvesić, Čop, Čanađija, Perić, Kreković, Rogić, Pozo i Vidović). Stoga su u prvih 11 zaigrala čak četiri juniora- Josip Baturina, Toni Gulam, Stipe Silov i Marko Babić.

Zanimljivo, Šibenik je s klupe vodio team manager Josip Maleš. Naime, zbog viroze je bio spriječen prvi trener Damir Čanadi, dok je zbog obveza oko polaganja ispita za licenciju bio odsutan njegov pomoćnik Ivo Šupe.

Šibenik je igrao u sljedećem sastavu: Đaković, Baturina, Grdić, Mesa, Gulam, Silov, Soldo, Skorup, Hiroš, Knežević, Babić.

Drugo poluvrijeme: Đaković, Soldo, Moses, Đorić, Matić, Mina, Arai, Đira, Špeljak, Krolo, Radonjić.

20. travanj 2024 09:41