NogometPoraz narančastih

Šibenik hrabro pao na Poljudu; Livaja matirao Rogića za preokret i pobjedu Hajduka

Piše Šibenski.hr
22. siječnja 2023. - 16:53
Split, 220123. Stadion Poljud. Utakmica 18. kola SuperSport Hrvatska nogometna liga, HNK Hajduk - HNK Sibenik. Na fotografiji: Marko Livaja.Vladimir Dugandzic/Cropix/Cropix

Hajduk je na Poljudu pobijedio Šibenik u 18. kolu SuperSport HNL-a rezultatom 2:1.

Šibenik je poveo u 13. minuti preko Araija, a Bijeli su nakon dugog perioda totalne dominacije uspjeli izjednačiti u 45. minuti preko Anthonyja Kalika.

Dominacija Hajduka nastavila se u drugom dijelu, a iako teški vremenski uvjeti nisu dozvoljavali Bijelima da razviju svoju igru u punom smislu, Livaja je u 85. minuti iskoristio pogrešku igrača Šibenika i hladnokrvno poentirao pokraj Rogića za konačnih 2:1.

Momčad sa Šubićevca u sljedećem kolu dočekuje Rijeku.

19. travanj 2024 02:20