NogometNogomet

Remi Šibenika u međunarodnoj prijateljskoj utakmici: Juričić zabio BiH premijerligašu

8. veljače 2020. - 19:57

Nogometaši Šibenika odigrali su 1:1 protiv Širokog u prijateljskoj utakmici odigranoj u subotu poslijepodne na Šubićevcu. Jedini gol za 'narančaste' postigao je Juričić u 59. minuti nakon centaršuta Pajića. Gosti su izjednačili u 86. minuti preko Jurića.

Inače, bio je ovo prvi remi momčadi trenera Krunoslava Rendulića u pet pripremnih utakmica. Podsjetimo, Šibenik je slavio protiv Primorca iz Biograda, Hrvaca i Croatie iz Zmijavaca, dok su poraženi od Dugopolja. Konačno, prvi neodlućeni rezultat stigao je međunarodnoj prijateljskoj utakmici odigranoj protiv sedmoplasirane ekipe najjačeg ranga u Bosni i Hercegovini.

Za Šibenik su igrali: Rogić (od 46. Labrović), Pajić (od 75. Blaić), Pandža (od 75. Grdić), Vukorepa (od 75. Barišić), Pranić (od 75. Bilić), Španja (od 75. Maleš), Bulat (od 75. Rak), Ćurić (od 75. Laća), Kukec (od 46. Celić), Prince (od 75. Kendeš), Juričić (od 67 Antunović).

Nedostajali su Nikola Rak zbog privatnih obveza te Yusuf Musa koji je ozlijeđen.

Generalku uoči proljetnog dijela 2.HNL Šibenik će odigrati u subotu na Šubićevcu protiv Hajduka 2.

Prva službena drugoligaška utakmica igra se 22. veljače, kada je gost Šibenika Rudeš.

20. travanj 2024 08:13