NogometNOGOMET

HNK Šibenik izgubio u Sesvetama s 0:1. Gol je pao u 84. minuti, ovo je naranačastima sa Šubićevca drugi uzastopni gostujući poraz

Piše Šibenski.hr
23. rujna 2023. - 17:32
Zagreb, 230923. Stadion sv. Josip Radnik. NK Sesvete - HNK Sibenik, utakmica SuperSport 1. NL. Na fotografiji: Toni Kolega, Nino Vukasovic.Marko Todorov/Cropix/Cropix

Nogometaši Šibenika poraženi su u subotu popodne na gostovanju u Sesvetama, s minimalnih 0:1. Jedini gol na utakmici pao je u 84. minuti, nakon ubačaja iz prekida. Ovo je nogometašima sa Šubićevca drugi prvenstveni poraz, drugi uzastopni na gostovanjima. Momčad sa Šubićevca Čeka Kup ogled u Križevcima, u šesnaestini finala, uz srijedu, 27. rujna, dok je sljedeći prvenstveni susret protiv Dugopolja na domaćem terenu, u ponedjeljak 2. listopada.

02. svibanj 2024 09:40