Mali nogometPobjeda Šibenčana

Ljepotica na Baldekinu. Srpski internacionalac donio Crnici važna tri boda

28. veljače 2021. - 10:07

U veoma zanimljivoj utakmici malonogometaši Crnice ostvarili su važnu pobjedu protiv zagrebačkih ‘studenata‘. Prvo poluvrijeme nije ‘frcalo‘ od uzbuđenja, tek je iskusni Niko Škugor zabio za vodstvo Šibenčana. A onda u nastvaku prava ljepotica. Gosti pogocima Markića i Andrijaševića preokreću rezultat. Međutim, unutar 60 sekundi opet Škugor i kapetan Vuković zabijaju za novu prednost Crnice.

Nisu domaćini stigli pošteno ni proslaviti vodstvo jer su gosti samo minutu kasnije poravnali preko Ledinščaka. No, da bodovi ipak ostanu na Baldekinu pobrinuo se srpski internacionalac Nikola Matijević koji pogađa mrežu Alumnusa u pretposljednoj minuti utakmice. Do kraja su Zagrepčani pokušali s igračem- golmanom doći makar do boda, ali momčad Mladena Perice je sačuvala vrijednu pobjedu, koja ih drži pri vrhu tablice.

Crnica- Alumnus 4:3 (1:0)

ŠIBENIK- Dvorana na Baldekinu. Bez gledatelja. Suci: Edo Vulić i Goran Duvnjak. Strijelci: 1:0 Škugor (14.), 1:1 Markić (22.), 1:2 Andrijašević (30.), 2:2 Škugor (34.), 3:2 Vuković (34.), 3:3 Ledinščak (35.), 4:3 Matijević (39.). Najbolji igrač: Niko Škugor (Crnica).

Crnica: Bilić, Jelovčić, Ćaleta-Car, Škugor, Subotić, Burčul, Matijević, Stojković, Vuković, Žilić, Šamija, Perić, Jolić, Kuač.

Alumnus: Modrušan, Dekanić, Tolić, Andrić, Penava, Davidović, Žuvela, Markić, Zonjić, Kovačić, Perović, Andrijašević, Ledinščak, Vlatković.

17. travanj 2024 17:43