Mali nogometPrva gostujuća pobjeda

Crnica svladala aktualnog osvajača Kupa: Šibenčani odigrali sjajno prvo poluvrijeme

Piše šibenski.hr
17. listopada 2020. - 09:50

Uspinjača Gimka- Crnica 3:5 (2:5)

ZAGREB- Dvorana Sutinska vrela. Gledatelja 100. Suci: Grgurević (Slavonski Brod) i Ličinić (Orahovica). Strijelci: 0:1 Vuković (3.), 0:2 Vuković (5.), 0:3 Radić (8.), 0:4 Šamija (10.), 1:4 Toth (12.), 1:5 Šamija (13.), 2:5 Toth (20.), 3:5 A. Matan (38.). Najbolji igrač: Marinko Šamija (Crnica).

Uspinjača Gimka: Piplica, Toth, Pajalić, Koturović, I. Matan, Gracin, A. Matan, Uremović, Obšivač, Brkić, Jakovljević, Cigler.

Crnica: Bilić, Kuač, Marčić, Jelovčić, Škugor, Burčul, Subotić, Radić, Šamija, Vuković, Žilić, Stojković, Perić, Ćaleta Car.

Malonogometaši Crnice stigli su do prve ovosezonske pobjede u gostima. U Zagrebu su slavili kod aktualnog osvajača Kupa Uspinjače. Za važna tri boda Šibenčana ključno je bilo prvih desetak minuta utakmice. Naime, furiozno je momčad trenera Mladena Perice ušla u utakmicu. Ili, poslije prvih deset minuta već su vodili 4:0. Inače, prvo je poluvrijeme je bilo vrlo uzbudljivo s čak sedam pogodaka od čega pet u mreži domaćina. U drugom poluvremenu gosti su malo 'zatvrorili' utakmicu. Uspinjača je dugo pokušavala vratiti neizvjesnost igrajući s 'igračem vratarom', no Crnica je mirno privela utakmicu u svoju korist i na Baldekin donijela vrijedne bodove.

19. travanj 2024 10:26