KošarkaPognute glave iz Jazina

Još jedan uvjerljiv poraz košarkaša Šibenke. Sezona ‘odrastanja‘ počela s dva bolna udarca

Piše šibenski.hr
25. rujna 2021. - 21:14

Košarkaši Šibenke doživjeli su poraz i u drugoj ovosezonskoj prvenstvenoj utakmici. Nakon što su Narančasti 'pali' u premijeri s Goricom na Baldekinu, pognute glave napustili su i zadarske Jazine gdje ih je svladala Sonik Puntamika.

Momčad trenera Damira Milačića opet je pala gotovo bez ispaljenog metka. Šibenčani su ponovno vrlo loše otvorili utakmicu, tako da je pitanje pobjednika bilo riješeno relativno rano.

Narančasti su imali skroman napadački učinak. U prvih 20 minuta zabili su samo 19 koševa i na veliki odmor otišli s minus 13.

Zadrani su početkom drugog poluvrema napravili seriju 11:0 i već nakon 25 minuta igre bilo je jasno kome će ostati bodovi na kontu.

Sudeći po prve dvije utakmice, Milačića i stručni stožer čeka jako puno posla. Odnosno, kako je sezona poćela, čini se kako će ova godina odrastanja, bez velikih rezultatskim imperativa za Šibenku biti puna bolnih posrtanja.

Sonik Puntamika- Šibenka 63:49 (16:9,16:12,22:13,9:17)

ZADAR- Dvorana u Jazinama. Bez gledatelja. Suci: Nikola Perlić, Marko Mustapić i Antun Toni Reić.

Sonik Puntamika: Jurič (2), Marić (5), Palčić (9), Šarlija (1), Marčinković (21), Zelanto, Keserović, Ninčević, Brajčić, Pavin, Prskalo (4), Vučić (21).

Šibenka: Arslanagić (8), Klarin, Rebić, Živković, Gulin (4), Bašić (12), Grgurica, Solomun, Antić (3), Jambrović (6), Pleadin (7), Paić (9).

25. travanj 2024 14:50