
Košarkaši Šibenke predvođeni novim trenerom Hrvojem Radanovićem u subotu na Baldekinu dočekuju ekipu Cedevite junior. Ovo će ujedno biti i prva domaća utakmica za novog trenera u Favbet Premijer ligi, piše Šibenka.hr
- U subotu nam dolazi Cedevita junior u ovom trenutku svakako ekipa koja je u odličnoj formi i dobro posložena. To je spoj mladih i iskusnih igrača i imaju vrhunski roster, par pojedinaca poput Sobina, Slya, Brzoje te Buljana koji su vrhunski igrači za našu Ligu te su izvrsno vođeni od trenera Repeše.
Izuzetno se radujem utakmici i spremamo se ozbiljno, a ono što bih volio u ime Stožera, svih igrača i Kluba, pozvao bih publiku da dođe da nas podrži jer Šibenka bez pune dvorane i vjetra u leđa od strane Funcuta ne može funkcionirati- kazao je Hrvoje Radanović, trener Šibenke.
Pavao Paić, centar Narančastih je dodao:
- Cedevita je ekipa koja trenutno igra najbolje u domaćem prvenstvu. Međutim, mi gledamo sebe i nadamo se da ćemo energiju i želju iz utakmice u Dubrovniku prenijeti na utakmicu protiv Cedevite junior. Uz pravi pristup mislim da možemo doći do pozitivnog rezultata.
Inače, u dvoboju protiv Zagrepčana u dresu Šibenke debitirati će američki bek Jordan Harris, koji je početkom tjedna stigao na Baldekin iz srpske Slobode Užice.
Utakmica Šibenka- Cedevita Junior počinje u 18 sati.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....