Košarkanova pobjeda narančastih

Baldekin ostao neosvojiva utvrda: Šibenka sjajnim drugim poluvremenom ‘slomila‘ Škrljevo

27. studenog 2022. - 21:18

Baldekin je i dalje ostao neosvojiva utvrda ove sezone u HT Premijer ligi. Jer, Šibenka je u svojoj dvorani nakon Dinama, Zaboka i Bosca svladala i Škrljevo. Tako su se Narančasti vratili pobjedama u domaćem prvenstvu nakon dva uzastopna poraza od Cedevite i Cibone.

Prvo poluvrijeme bilo je poptuno izjednačeno, međutim već početkom nastavka Šibenka je počela pokazivati zašto je obrana njezin zaštitni znak ove sezone. Brocić je odigrao agresivno na američkom razigravaču Rammeu, Howard je spustio roletu pod omručima, a u napadu je konce vukao Pleadin.

Nekoliko dobrih minuta bilo je dovoljno domaćinima da ‘slome‘ Škrljevo, koje je u prvih pet minuta treće četvrtine postiglo samo jedan koš s linije slobodnih bacanja. U tom periodu domaćini su napravili seriju (13:1) i do kraja susreta samo povećavali prednost.

Šibenka- Škrljevo 74:55 (14:21,17:10, 20:9, 23:15)

ŠIBENIK- Dvorana na Baldekinu. Gledatelja 300. Suci: Martin Vulić, Frane Mjeda, Josip Modrić.

Šibenka: Skorić (2), Kakar (4), Bobek (3), Klarin, Pleadin (13), Gulin (14), Howard (2), Brocić (10), Antić, Jambrović (14), Šarić (2), Paić (10).

Škrljevo: Bešić, Jelić (5), Obukwelu (6), Bart (9), Kujundžić (2), Antunović (10), Ramme (11), Smojver, Butorac, Barišić (7), Svoboda (5).

20. travanj 2024 12:47