FotogalerijaSjajna lokacija

Natjecatelji oduševljeni Kanalom sv. Ante: Pogledajte kako je bilo na prvom Šibenik sprint triatlonu

12. rujna 2018. - 12:22

U nedjelju je u Kanalu sv. Ante održan prvi Šibenski sprint triatlon. Pobjednik je Ivan Gobin iz TK Zadar, koji je slavio ispred Dalibora Vujevića iz TK Swibir i Srđana Latinoviča iz TK-a Split.

Kod dama je, pak, najbrža bila Jelena Tomašević iz TK-a Herceg Novi, drugo mjesto zauzela je Karmen Kostanić Jurić iz ZTŠ-a (Zagreb), dok je treća bila Iva Perinić iz TK-a TNT Zadar.

Što se tiče domaćih snaga, najbolje plasirani član TK-a Šibenik bio je Dino Belakušić koji je zauzeo peto mjesto.

U utrci šafeta slavila je ekipa ‘Ironman Šibenik’ (Dragan Novković, Tonko Juras, Ivan Dželalija), ispred ekipe ‘Nezgodni’ (Roko Golubovac, Ivica Mesarić, Tomislav Lokas) i ‘Ekipe iz osnovne’ (Vice Perica, Josip Juras, Pjero Šare).

Na prvom Šibenskom sprint triatlonu sudjelovalo je 120 natjecatelja, a osim sprint triatlona (750 metara plivanja, 20 kilometara vožnje bicikle, pet kilometara trčanja), održan je i dječji akvaton (plivanje i trčanje) u dva uzrasta, kao i pet kilometarska trkačka utrka za građanstvo, koja je privukla više od 30 trkača.

15. travanj 2024 14:24