NogometEUROPSKA LIGA |

SLAVNI NIZOZEMSKI PSV ZAUSTAVIO MURU I NIZ VRATARA IZ OREBIĆA Matko Obradović savladan nakon 557 minuta

24. rujna 2020. - 21:48
Orebićanin Matko Obradović nije uspio sa svojom Murom izboriti posljednje kolo kvalifikacija za Europsku ligu. PSV je bio uvjerljivo bolji, opravdao je trofejni nizozemski klub, koji je bio između ostalog i prvak Europe, ulogu favorita, te je svladao Muru na njezinom terenu, bez prisustva gledatelja, s 5:1.

Obradović u prvih šest utakmica nove sezone (dvije utakmice su bile europske) nije primio niti jedan pogodak (pet pobjeda i jedan remi Mure, pogodak razlika 13:0). Prvi koji je svladao Obradovića u sezoni 2020./21. bio je Donyell Malen, 21-godišnji napadač PSV-a. Uspio je to Malen u 17. minuti utakmice 3. kola kvalifikacija za Europsku ligu, te je Obradović nakon 557 minuta igre morao po loptu u mrežu.

Četiri minute poslije vodstva PSV-a uspio je osvajač Kupa Slovenije i lider prvenstva izjednačiti, ali do kraja utakmice bez novog pogotka domaćina, dok je PSV pogađao još u 28., 54., 65. i 90. minuti.
26. travanj 2024 13:03