KošarkaPRVA HRVATSKA LIGA |

DUBROVNIK U ZAGREBU Dobro počeli utakmicu u Domu ‘Dražena Petrovića‘, ali nakon druge četvrtine je bilo jasno kako će slaviti Dinamo

6. siječnja 2021. - 20:16

Uvjerljiv poraz doživio je Dubrovnik u Domu 'Dražena Petrovića' u Zagrebu. Pobijedio ga je Dinamo s 92:59. Nakon 15:15 u prvih deset minuta, u drugih deset 33:11 za zagrebačku ekipu, drugoplasirani sastav lige sa samo jednim porazom. Dubrovnik je na polovičnom učinku, 5/5.

Pod vodstvom trenera Mara Lučića Dubrovnik je protiv Dinama igrao u sastavu: Mateo Vidović (6 koševa, 9 asistencija), Martin Mucić (4 koša, 4 skoka i 2 asistencije), Filip Šimović (3 koša, 3 skoka), Vlaho Raguž (14 koševa, 6 skokova i 2 asistencije), Ivan Vodopija (6 koševa, 6 skokova), Jakov Vujičić (5 koševa, 2 skoka), Domagoj Vrkić (13 koševa, 3 skoka), Mateo Tomašević (8 skokova, 4 skoka) i Orsat Zvone (2 skoka).

Dubrovnik ostaje u Zagrebu, 24 sata nakon ogleda protiv Dinama je gost Bosca u Trnskom. Utakmica u dvorani 'Boško Božić Pepsi' igra se u četvrtak, 7. prosinca, s početkom u 16 sati.

Poredak: 1. Cedevita Junior 10/0, 2. Dinamo 9/1, 3. Jazine 7/3, 4. Bosco 6/4, 5. Kaštela 6/4, 6. Dubrovnik 5/5, 7. Omiš 4/6, 8. Pula 3/7, 9. Kvarner 3/7, 10. Samobor 3/6, 11. Zapruđe 2/8, 12. Sesvete 1/8.