OstaloNatupi gimnastičara "Dišpeta"

Roko i Josipa Zorić najbolji u svojim kategorijama na turniru u Splitu

Piše K. G.
27. ožujka 2017. - 15:26

Gimnastičarke šibenskog "Dišpeta" nastupile su u prvom kolu Kupa Hrvatske za Dalmaciju u ritmičkoj gimnastici održanom protekle subote u dvorani na Meterizama u Šibeniku.

Antea Mileta u kategoriji Mini osvojila je 10. mjesto, u kategoriji mlađe kadetkinje Katja Pavasović bila je 6., Luca Mikulandra 8., u istoj kategoriji Mara Rak je bila 17.

U kategoriji juniorki Ana Gašperov je osvojila 3. mjesto, Lara Gracin 8., te Ela Bačić 9. mjesto.

Dan kasnije, u Splitu je održan je 1. međunarodni turnir Marije Vujnović, u sportskoj gimnastici na kojem su nastupili i gimnastičari Dišpeta.

Roko Zorić u kategoriji A mlađi kadeti u višeboju osvojio je 1. mjesto, Josipa Zorić u kategoriji mlađe juniorke u C programu osvojila je 1. mjesto, u istoj kategoriji Lucija Vlahov je bila 4. a Lučana Rupić 13.

24. travanj 2024 17:15