NogometFinale županijskog Kupa

Unešićani slave, Drnišani tuguju - Zagori deseti trofej

20. svibnja 2017. - 21:51

Nogometaši unešićke Zagore osvojili su Kup Šibensko- kninske županije. Oni su finalu na svom igralištu Borovište pobijedili drniški DOŠK 4:1 (2:0).

Domaćini su poveli u 18. minuti golom iskusnog Sablića. U 37. minuti povećali su vodstvo preko Brnadića. Drnišani su zaprijetili golom Matića u 57. minuti. Međutim, nade Drnišana u preokret ugašene su samo šest minuta kasnije kada je Dronjić iz kaznenog udarca povisio na 3:1. Konačni rezultat postavio je Slugan u 66. minuti. Inače, utakmica je odigrana u vrlo lijepom ambijentu pred oko 500 gledatelja.

Opravdali su Unešićani tako ulogu velikog favorita i jubilarni desti put podigli pehar namijenjen pobjedniku Kupa Šibensko- kninske županije. Pehar im je uručio Ante Kulušić, dopredsjednik HNS-a.

Bio je to dovoljan razlog za veliko slavlje unešićkih navijača "Pašajica". No, to je tek uvod u feštu koju spremaju vrate li se njihovi ljubimci u 3.HNL- jug, što je glavni cilj sezone. Kvalifikacije za popunu 3.HNL-jug počinju idući tjedan.

19. travanj 2024 20:39